Fitch оновило рейтинги великих українських банків

Читать на русском
Міжнародне рейтингове агентство Fitch Ratings підтвердило довгострокові рейтинги п'яти українським банкам.

Міжнародне рейтингове агентство Fitch Ratings підтвердило довгострокові рейтинги п'яти українським банкам.

Про це пише «Слово і Діло».

Fitch очікує прибутку від українських банківБанківський сектор України може повернутися до прибуткової діяльності в 2018 році. Востаннє сектор отримав прибуток за весь рік у 2013 році.

Довгострокові рейтинги дефолту емітента (РДЕ) на рівні «B-» зі стабільними прогнозами були підтверджені: Міжнародне рейтингове агентство Fitch Ratings підтвердило п'яти українським банкам довгострокові рейтинги дефолту емітента (РДЕ) на рівні "B-" зі стабільними прогнозами: Креді Агріколь Банку, ПроКредит Банку, Правекс-Банку, Альфа-банку і Укрсоцбанку, і відкликало рейтинги останнього з комерційних причин.

«Підтвердження довгострокових РДЕ відображає незмінну думку Fitch про перспективи підтримки банків», - говориться в повідомленні агентства в четвер, 31 травня.

Fitch також підтвердило довгострокові рейтинги в національній валюті Креді Агріколь Банку, ПроКредит Банку і Правекс-Банку на рівні «B» і Альфа-банку і Укрсоцбанку на рівні «B-».

Агентство вказує, що залишило незмінними рейтинги життєздатності (VR) Креді Агріколь Банк і Правекс-Банк на рівні «b» через незначні зміни кредитних профілів банків з часу останнього огляду, проте підвищило VR ПроКредит Банку до «b» з «b-», що відображає триваючу прибуткову діяльність банку зі стабільною і надійною якістю кредитного портфеля і капіталізацією.

Одночасно Fitch підтвердило VR Альфа-банку на рівні «ccc» і знизили VR Укрсоцбанку до «ccc-» з «ccc».

Раніше Fitch Ratings підтвердило довгострокові суверенні рейтинги дефолту емітента (РДЕ) України в іноземній і національній валюті на рівні «B-».

Також Fitch озвучило прогноз зростання економіки України.


Підписуйтесь на наші аккаунти в Telegram та Facebook, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.