Денісова просить радника Путіна посприяти її візиту до Сенцова

Читать на русском
Денісова звернулася до радника президента Росії, голови Ради при президенті РФ із розвитку громадянського суспільства і прав людини Михайла Федотова з проханням посприяти її візиту до українського політв'язня Олега Сенцова.

Уповноважений Людмила Денісова звернулася до радника президента Росії, голови Ради при президенті РФ із розвитку громадянського суспільства і прав людини Михайла Федотова з проханням посприяти її візиту до українського політв'язня Олега Сенцова.

Чи можливий обмін Вишинського на Сенцова та чи впливає на щось голодування?Прес-секретар МЗС України Мар'яна Беца заявила про можливість обміну Вишинського на Сенцова. Оцінили такі перспективи та розповіли, який вплив має голодування ув’язнених на рішення, експерти.

Про це повідомляє прес-служба уповноваженого, пише «Слово і Діло».

Відзначається, що спочатку Федотов звернувся до Денісової з проханням про свій візит до затриманого в Україні за звинуваченням у державній зраді головного редактора агентства РІА «Новости Украина» Кирила Вишинського. У відповідь Денісова попросила сприяти візиту до виправної колонії в Лабитнангі РФ, де зараз знаходиться Сенцов.

У той же час Денісова направила звернення до компетентних органів державної влади України щодо можливого візиту до Вишинського.

Раніше в РФ заявили, що Сенцов отримав підтримуючу терапію.


Підписуйтесь на наші аккаунти в Telegram та Facebook, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Загрузка...