Порошенко спростив ввезення імпортних автомобілів

Читать на русском
Президент Петро Порошенко підписав закон про скасування перевірки відповідності транспортних засобів екологічним нормам при їх ввезенні в Україну.

Президент Петро Порошенко підписав закон про скасування перевірки відповідності транспортних засобів екологічним нормам при їх ввезенні в Україну.

Як пише «Слово і Діло», про це свідчить інформація на сайті Верховної Ради.

Як відрізняються ціни на нові авто в ЄС і Україні та чому?Попит на авто на єврономерах в Україні не згасає через їхню відносно доступну ціну для українців. У Раді тим часом обіцяють владнати проблему. Про вартість нових авто в ЄС та Україні розповіли експерти.

Зазначається, що закон був повернений із підписом президента 21 травня.

Згідно зі змінами, в законі України «Про деякі питання ввезення на митну територію України та реєстрації транспортних засобів слова «пропуск на митну територію України» замінені словами «митне оформлення». Це скасовує необхідність мати сертифікат підтвердження відповідності екологічним стандартам, який потрібно було пред'являти при ввезенні автомобіля до країни та при держреєстрації. Однак такий сертифікат однаково потрібно надати на внутрішній митниці під час митного оформлення автомобіля.

Закон був ухваленй з урахуванням внесеної головою комітету з питань податкової та митної політики Ніною Южаніною поправки, якою від необхідності відповідати стандартам звільнені автомобілі швидкої медичної допомоги, спецавтомобілі та пересувні медклініки, що ввозяться в Україну як гуманітарна допомога.

Раніше повідомлялося, що в Україні обсяг продажу вживаних автомобілів зріс на 85%. Найбільша кількість імпортного секонд-хенду припадає на автомобілі Volkswagen, Renault і Škoda.

Раніше повідомлялося, що в січні-квітні 2018 року в Україні зріс обсяг продажу нових комерційних автомобілів майже на 25% порівняно з аналогічним періодом 2017 року.


Підписуйтесь на наші аккаунти в Telegram та Facebook, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Загрузка...