В Україні суттєво зросли продажі вживаних автомобілів

Читать на русском
У квітні 2018 року в Україні було зареєстровано 6,5 тис. вживаних автомобілів, що на 44 відсотка більше ніж у квітні минулого року.

У квітні 2018 року в Україні було зареєстровано 6,5 тис. вживаних автомобілів, що на 44% більше ніж у квітні минулого року.

Про це повідомили в асоціації Укравтопром, пише «Слово і Діло».

Назвали найпопулярніший автомобіль серед українцівВ Україні за перший квартал поточного року продали 19,3 тисячі нових легкових автомобілів, що на 14% більше, ніж роком раніше.

Відзначається, що такому росту цього показника сприяла дія знижених акцизів на імпорт легкових автомобілів, що були в експлуатації, під які в цьому році підпадають машини віком до 8 років.

Найбільша кількість імпортного секонд-хенду припадає на автомобілі Volkswagen - у квітні було зареєстровано 1004 машини цієї марки. У результаті, частка машин з пробігом у загальному обсязі квітневих первинних реєстрацій автомобілів Volkswagen становить 62%.

Renault займає друге місце - було зареєстровано 888 автомобілів, що на 31% більше ніж роком раніше.

Автомобілі Skoda придбали 592 українців, що на 54% більше ніж нові автомобілі цієї марки.

Четверте місце в рейтингу займає Ford - було зареєстровано 485 вживаних автомобілів. Це складає дві третини від загальної кількості квітневих продажів марки в Україні.

Замикає п’ятірку лідерів Opel, автомобілі цієї марки обрали 349 українців. При цьому, у квітні в Україні продали лише 16 нових автомобілів Opel.

У цілому, за чотири місяці цього року (січень-квітень) український парк поповнився на 25,2 тис. вживаних легкових автомобілів, що на 85% більше ніж за аналогічний період минулого року.

Зазначимо, що в березні продажі імпортних автомобілів з пробігом збільшилися на 87% - до 7,4 тис. автомобілів порівняно з аналогічним періодом 2017 року.

Раніше повідомлялося, що в Україні продажі старих авто виросли в два рази.

Нагадаємо, в Україні зросли продажі нових комерційних авто.


Підписуйтесь на наш аккаунт в Telegram, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.