На АЗС дорожчають бензин та дизпаливо

Читать на русском
За останні два дні в деяких мережах АЗС України піднялися роздрібні ціни на бензин і дизельне паливо.

За останні два дні в деяких мережах АЗС України піднялися роздрібні ціни на бензин і дизельне паливо.

Як пише «Слово і Діло», про це повідомляє Еnkorr з посиланням на дані оперативного моніторингу ринку в п'ятницю, 11 травня.

Подорожчання бензину: чому цінники на АЗС постійно змінюватимутьсяНа АЗС ціни на бензин наблизилися до позначки 32 гривні за літр. Із чим пов'язане подорожчання бензину та чому зростання цін може бути й у подальшому, пояснили експерти.

Зокрема, подорожчали на 0,35-0,55 грн/л всі види палива на станціях Олас: А-92 - до 27,95 грн/л, А-95 - до 28,95 грн/л, А-95 + - до 29,95 грн/л, ДТ - до 26,80 грн/л.

У мережі Glusco бензини і дизельне паливо подорожчали на 0,15 грн/л. Такі мережі як «Автотранс» та Jazz Oil підвищили ціни на 15-40 коп/л.

При цьому середні ціни по країні 11 травня знизилися на 1 коп/л.

Також наголошується, що оператори оптового ринку дизпалива підвищили ціни в середньому на 530 грн/т.

«Зростання цін було спровоковано стрибком європейських котирувань палива, які напередодні зросли на $26-27/т. Учасники ринку зазначають, що на даний момент проблем з наповненням ринку дизпаливом не спостерігається», - йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, Гройсман доручив Державній фіскальній службі спільно з Антимонопольним комітетом України проаналізувати обгрунтованість підвищення цін на нафтопродукти на АЗС країни.

Раніше стало відомо, скільки українці за рік витратили на бензин.


Підписуйтесь на наш аккаунт в Telegram, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Поділитися: