У ДФС створять новий департамент

Читать на русском
У рамках Державної фіскальної служби буде створено новий департамент з питань стратегічного розвитку та міжнародного співробітництва.

У рамках Державної фіскальної служби буде створено новий департамент з питань стратегічного розвитку та міжнародного співробітництва, який також буде контролювати реалізацію реформ всередині фіскальної служби.

Про це повідомляє прес-служба ДФС, пише «Слово і Діло».

«Найближчим часом буде створено новий департамент, який буде координувати питання стратегічного розвитку та міжнародного співробітництва ДФС. Крім розвитку якісної співпраці, відновлення контактів із митними та податковими адміністраціями інших держав і міжнародними організаціями, новий підрозділ буде контролювати і відповідати за реалізацію реформ у ДФС», - йдеться в повідомленні.

Йдеться про виконання стратегічних напрямків діяльності служби до 2020 року.

«Новий департамент стане центром змін і перетворень з потужними аналітичними, прогнозними функціями і необхідними повноваженнями. У підрозділ увійдуть люди, які будуть здатні реалізовувати реформи», - зазначив в.о. голови ДФС Мирослав Продан.

Організаційна структура нового департаменту буде побудована за функціональним принципом з чітким розподілом повноважень і відповідальності співробітників. За кожним із фахівців буде закріплений відповідний напрям і міжнародні партнери, а робота менеджера побудована за принципом «реалізації проекту під ключ».

«Кожен стратегічний блок реформ буде систематизовано, зокрема, щодо термінів реалізації, фінансового і законодавчого навантаження, а також можливими ризиками», - наголошується в повідомленні.

Нагадаємо, податкова міліція заарештувала палива на 174 мільйони.

Відзначимо також, що ДФС планує обмежити кількість поштових пересилань.


Підписуйтесь на наші аккаунти в Telegram та Facebook, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.