Мінсоцполітики змінило форму декларації для отримання субсидії

Читать на русском
У декларації про доходи необхідно вказувати доходи всіх членів родини – чоловіка, дружини та неповнолітніх дітей, навіть тих, які зареєстровані за іншими адресами.

З 1 травня 2018 року в декларації про доходи необхідно буде вказувати доходи всіх членів родини (чоловіка, дружини та неповнолітніх дітей), навіть тих, які зареєстровані за іншими адресами.

Про це повідомляє прес-служба Міністерства соціальної політики, пише «Слово і Діло».

«Мінсоцполітики з 1 травня 2018 року змінює форму декларації про доходи. Відтепер декларувати необхідно буде доходи всіх членів сім’ї (чоловіка, дружини та неповнолітніх дітей), навіть тих, які зареєстровані за іншими адресами», – йдеться в повідомленні.

Причиною змін є те, що є чимало сімей, у яких чоловік прописаний за однією адресою, а дружина та діти – за іншою.

«Чоловік працює, дружина, скажімо, в декретній відпустці або взагалі не працює. Таким сім’ям раніше, враховуючи те, що дружина зареєстрована з дітьми в помешканні одна, надавалася чимала субсидія, доходи чоловіка не враховувалися, але гроші щомісяця він приносив саме в цю сім’ю», – пояснюють у відомстві.

При цьому на помешкання, де прописаний чоловік, оформлювалася субсидія, виходячи з кількості осіб, які фактично проживають у ньому. Таким чином, в обох випадках доходи такої людини не бралися до уваги при призначенні субсидії.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Кабінет міністрів України ухвалив зміни до порядку надання субсидій на житлово-комунальні послуги, які мають на меті перехід до їх монетизації.

Зокрема, з 1 травня 2018 року субсидія скасовується, якщо площа квартири перевищує 120 квадратних метрів, а будинку – 200, крім дитячих будинків сімейного типу та прийомних сімей.

ЧИТАЙТЕ у TELEGRAM

найважливіше від «Слово і діло»
Поділитися: