НАБУ отримало доступ до документів у справі начальника ДМС у Києві

Читать на русском
В Антикорупційному бюро отримали доступ до нових документів у справі неправдивих даних у декларації чиновниці міграційної служби.
Тетяна Білякфото: Слово і Діло

У рамках досудового розслідування в кримінальному провадженні, порушеному за фактами можливого декларування недостовірної інформації начальником Головного управління Державної міграційної служби в місті Києві Тетяною Біляк, детективи НАБУ отримали доступ до деяких документів.

Про це йдеться в рішенні Солом'янського районного суду міста Києва, повідомляє «Слово і Діло».

Детективи просили надати тимчасовий доступ до договору купівлі-продажу квартири, яку в 2014 році придбав чоловік Біляк, а вона, своєю чергою, не вказала її в декларації за 2015 рік. Зазначений договір посвідчував приватний нотаріус Київського міського нотаріального округу.

Суд надав доступ.

Як відомо, за версією НАБУ, Біляк у деклараціях за 2015-2017 роки не вказала право власності сина на земельну ділянку площею 0,1 га. За інформацією Бюро, зазначену землю син чиновниці отримав на основі договору дарування в 2015 році.

Також, за інформацією відомства, Біляк не вказала в декларації за 2015 рік квартиру чоловіка площею 122,7 кв. м, яку він придбав у 2014 році. У деклараціях за 2015-2016 роки начальниця главку не вказала землю дочки площею 732 кв. м та 0,15 га, право власності на автомобіль Skoda Fabia 2002 року випуску (перебуває у власності з 2005 року і був проданий лише в 2017 році), право користування автомобілем Lexux RX 330 2005 року випуску (отримала в 2008 році довіреність на розпорядження автомобілем на 20 років), у тому числі в декларації за 2017 рік.

Крім того, в НАБУ вважають, що вартість житлового будинку, який належить сину Біляк, вказана неправильно. За інформацією детектива, зазначений будинок був отриманий сином чиновниці в 2015 році як подарунок від родича на суму 3,48 млн грн, а в деклараціях вказана сума 2,61 млн грн.

Нагадаємо, НАЗК почало нові перевірки електронних декларацій, у числі яких є документи й начальника главку ДМС у Києві.


Підписуйтесь на наші аккаунти в Telegram та Facebook, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Загрузка...