Названі дати роботи центрів для вступу абітурієнтів із Криму та Донбасу

Читать на русском
Освітні центри для спрощеного вступу абітурієнтів із Криму та Донбасу працюватимуть із 4 червня до 28 вересня.

Освітні центри для спрощеного вступу абітурієнтів із Криму та Донбасу працюватимуть із 4 червня до 28 вересня.

Про це повідомляє прес-служба Міністерства освіти і науки України, передає «Слово і Діло».

«Цьогоріч освітні центри «Донбас-Україна» та «Крим-Україна» працюватимуть із 4 червня до 28 вересня – через них абітурієнти з окупованих територій можуть вступати до вишів за спрощеною процедурою. Відповідні зміни щодо періоду роботи центрів були внесені до наказів МОН та зареєстровані в Мін'юсті», – йдеться в повідомленні.

Також змінилися дати, до яких потрібно подати документи абітурієнтам із Криму та непідконтрольної частини Донбасу, які хочуть подати документи через ці центри:

Вступ на бюджет на бакалавра (магістра медичного, ветеринарного чи фармацевтичного спрямування)

  • для абітурієнтів із Криму та Севастополя: прийом документів – до 18:00 20 липня; вступні іспити – з 23 липня; зарахування – до 12:00 26 липня.

  • для абітурієнтів із Донбасу: прийом документів – до 18:00 20 липня; вступні іспити – з 26 липня; зарахування – до 12:00 7 серпня.

Вступ на бюджет на молодшого спеціаліста на базі 11 класів

  • для абітурієнтів із Криму та Севастополя: прийом документів – до 18:00 1 серпня; вступні іспити – до 7 серпня; зарахування – до 12:00 8 серпня.

  • для абітурієнтів із Донбасу: прийом документів – до 18:00 1 серпня; вступні іспити – до 7 серпня; зарахування – до 12:00 14 серпня.

Вступ на бюджет на молодшого спеціаліста на базі 9 класів

  • для абітурієнтів із Криму та Севастополя: прийом документів – до 18:00 14 липня; вступні іспити – до 22 липня; зарахування – до 12:00 30 липня.

  • для абітурієнтів із Донбасу: прийом документів – до 18:00 14 липня; вступні іспити – до 22 липня; зарахування – до 12:00 30 липня.

При цьому документи для вступу на контрактну форму навчання через вищевказані освітні центри на всіх рівнях прийматимуться до 26 вересня.

Раніше міністр освіти Лілія Гриневич розповіла про документи для вступу до школи.


Підписуйтесь на наш аккаунт в Telegram, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Поділитися:
Загрузка...