У Росії хочуть створити «міністерство санкцій»

Читать на русском
Голова РСПП Олександр Шохін запропонував прем'єр-міністру Дмитру Медведєву створити в російському уряді структуру з реагування на санкції.

Голова РСПП Олександр Шохін запропонував прем'єр-міністру Дмитру Медведєву створити в російському уряді структуру з реагування на санкції.

Як інформує «Слово і Діло», про це в середу, 18 квітня, пише РІА Новости.

Росія готує заходи у відповідь на санкції СШАЛідери чотирьох парламентських фракцій внесли до Держдуми проект закону про заходи у відповідь Росії на американські санкції.

За його словами, пропонується організувати так званий центр з моніторингу ситуації під назвою Контрофак («контр», як протидія, і OFAC, абревіатура назви американського управління для нагляду за іноземним капіталом. - ред.).

«Там не йдеться про те, щоб карати когось, але моніторити ситуацію і визначати, яка форма підтримки потрібна - зовнішньоекономічна, кредитна чи рефінансування. І ЦБ, Мінфін, Мінпромторг, Мінеко мають якось долучитися», - сказав Шохін.

Голова Союзу промисловців зазначив, що при американському Міністерстві фінансів є спеціальне Управління з контролю над іноземними активами, яке, зокрема, займається питаннями введення економічних і торговельних санкцій.

Нагадаємо, 6 квітня США запровадили санкції проти 38 російських бізнесменів, офіційних осіб і компаній.

ЧИТАЙТЕ у TELEGRAM

найважливіше від «Слово і діло»
Поділитися: