Суд зняв арешт із рахунків сина Януковича

Читать на русском
З рахунків компаній, пов'язаних з сином президента-втікача Віктора Януковича Олександром, був знятий арешт.

З рахунків компаній, пов'язаних з сином президента-втікача Віктора Януковича Олександром, був знятий арешт.

Про це повідомляється в оприлюднених рішеннях Печерського райсуду, пише «Слово і Діло».

Йдеться про арешти, які були накладені в 2015 і 2016 роках у справі про присвоєння бюджетних коштів через відділення Укрзалізниці. Як встановило слідство, рахунки компаній, створених для легалізації привласнених зловмисниками коштів, були відкриті в нині збанкрутілому Всеукраїнському банку розвитку, власником якого є Олександр Янукович.

Всього в матеріалах слідства зазначено 12 фірм, кожна з яких підконтрольна посадовим особам цього ж банку. Арешт знімається з рахунків: ТОВ Араней К, Квардіс Н, Типікон А, Вектор-Перспектива, Компанія з управління активами ВБР-ІНВЕСТ, Ді Соуз, Мелон 8, Бенефіт-Консалт і Лайтрум.

Зазначимо, в більш ранніх судових рішеннях вказувалося, що на рахунках цих фірм знаходилося в цілому близько 550 млн грн. і 27 млн ​​дол., які, за версією слідства, були привласнені фігурантами справи з державного бюджету України.

У нинішніх же рішеннях вказується, що права на заарештовані рахунки зараз належать ТОВ Аскор-Інвест. При цьому офіційні підозри так і не були оголошені, а слідство, вважає суд, «не довело, що кошти на зазначених рахунках є предметом злочинної діяльності».

Саме ці обставини і стали підставою для зняття арешту з рахунків, що фігурують у розслідуванні.

Раніше Печерський районний суд Києва не задовольнив позови Олександра Януковича до Національного банку України про відшкодування збитків в розмірі 1,6 млрд грн.

Нагадаємо, суд заборонив державі управляти арештованим майном Клименка.


Підписуйтесь на наш аккаунт в Telegram, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Поділитися: