Україна отримає від Німеччини 9 мільйонів євро на житло для переселенців

Читать на русском
Гроші спрямують на створення житла для внутрішньо переміщених осіб у Харківській, Дніпропетровській, Запорізькій, Донецькій і Луганській областях.

Німеччина надасть Україні грант у розмірі 9 млн євро на житло для внутрішньо переміщених осіб.

Про це у вівторок, 17 квітня, повідомила прес-служба Українського фонду соціальних інвестицій, пише «Слово і Діло».

Динаміка міграції в Україні: які області обирають переселенціВ Україні зафіксовано майже 1,5 мільйона переселенців. Більшість із них живуть у Донецькій і Луганській областях.

Відповідний фінансовий і проектний договір підпишуть 19 квітня міністр соціальної політики України Андрій Рева, виконавчий директор Українського фонду соцінвестицій Андрій Лактіонов і керівник інфраструктурного підрозділу державного німецького банку KfW Меріон Книш.

Кошти будуть спрямовані на створення житла для внутрішньо переміщених осіб у Харківській, Дніпропетровській і Запорізькій областях, а також на підконтрольних Україні територіях Донецької і Луганської областей.

Раніше повідомлялося, що Євросоюз виділить Україні 17,23 млн євро в рамках програми Горизонт-2020 на реалізацію наукових та інноваційних проектів.

Нагадаємо, в Україні станом на 16 квітня зареєстровано майже 1,5 млн переселенців.

Парламент ухвалив за основу законопроект, який змінює процедуру оформлення документів, що засвідчують особу і підтверджують українське громадянство, жителями зони АТО або переселенцями.


Підписуйтесь на наш аккаунт в Telegram, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Поділитися:
АКТУАЛЬНЕ ВІДЕО
Підпишіться на наш канал