Стало відомо, коли введуть в обіг монети номіналом 1 та 2 гривні

Читать на русском
Нові монети номіналом 1 і 2 гривні українці отримають після травневих свят, 3 або навіть 4 травня.

Нові монети 1 і 2 гривні українці отримають після травневих свят, 3 або навіть 4 травня.

Як пише «Слово і Діло», про це повідомляє UBR.ua з посиланням на заступника голови правління Ощадбанку Антона Тютюна.

В Україні банкноти до десяти гривень замінять монетами: реакція соцмережСлово і Діло з'ясовувало, що українці думають з приводу заміни паперових 1, 2, 5 і 10 гривень на монети.

«З огляду на травневі свята, Нацбанк буде «підкріплювати» монетами свої теруправління та банки з 2 травня. Наприклад, наші регіональні управління підкріплюються в теруправліннях Національного банку, а там, де їх уже немає, - в сусідніх. Потім велика робота має бути інкасаторської службі і кас. Але, думаю, що столичні відділення зможуть запропонувати людям нові монети вже 3-4 травня, а в регіони вони поїдуть десь 7 числа», - розповів Тютюн.

В кінці минулого тижня НБУ повідомив, що Монетний двір вже карбує нові гроші. Планують виробити 140 млн монет номіналом 1 гривня і 145 мільйонів виробів номіналом 2 гривні. Тобто на кожного українця припаде приблизно по 3 монетки на гаманець.

Нагадаємо, Національний банк з 27 квітня мав ввести в обіг нові монети номіналом одна і дві гривні. У дизайні монет використовувалися ті ж елементи, що і на купюрах. На реверсі одногривневої монети зображено портрет князя Володимира Великого, на двогривневої - князь Ярослав Мудрий.


Підписуйтесь на наш аккаунт в Telegram, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Поділитися:
АКТУАЛЬНЕ ВІДЕО
Підпишіться на наш канал