Савченко позбавили доступу до держтаємниці

Читать на русском
Верховна Рада виключила народного депутата Надію Савченко з комітету національної безпеки і оборони.

Верховна Рада виключила народного депутата Надію Савченко з комітету національної безпеки і оборони.

За таке рішення проголосував 261 депутат, пише «Слово і Діло».

Савченко оголосять підозру в держперевороті – ГеращенкоГПУ готова найближчим часом пред'явити народному депутату Надії Савченко підозру в підготовці державного перевороту.

Перед цим депутат Андрій Тетерук заявив, що це проект постанови ще від 2016 року.

«Ми мали справу з послідовною ідеологічною підтримкою винятково тез кремля. Єдина її притомна заява – це прохання не дати їй скурвитися … Не соромно робити помилки, соромно не виправляти їх наслідки», – зазначив Тетерук.

«Вимагаємо виключити її з комітету. Ми маємо зупинити процес, який робить Савченко», – додав він.

Перед голосуванням за Савченко заступився депутат від «Опоблоку» Скорик, який додав, що «Савченко зробила важливі заяви» в четвер щодо дій влади.

Згідно з пояснювальною запискою, член комітету має доступ до державної таємниці.

«Народний депутат України Савченко Н. В. має допуск до державної таємниці. Як член комітету Верховної Ради України з питань національної безпеки і оборони бере участь у засіданнях, де розглядається інформація, яка належить до державної таємниці. Зокрема, стримування військової агресії Росії проти України, забезпечення Збройних сил України озброєнням та військовою технікою, планування та проведення військових навчань тощо», – йдеться в записці.

Тому в документі зазначається, що виключити Савченко потрібно «з метою недопущення розголошення інформації, яка належить до державної таємниці й зважаючи на те, що член комітету має брати участь у засіданнях, де розглядатимуться питання, пов’язані з державною таємницею, необхідно ухвалити дану Постанову найближчим часом».

Нагадаємо, народний депутат Надія Савченко в четвер, 15 березня, прибула на допит до Служби безпеки України.

Генеральний прокурор Юрій Луценко заявив про намір внести подання на притягнення до відповідальності, затримання та арешт народного депутата Надії Савченко.


Підписуйтесь на наш аккаунт в Telegram, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Поділитися:
АКТУАЛЬНЕ ВІДЕО
Підпишіться на наш канал