Собчак відповіла Клімкіну на «політичну шизофренію»

Читать на русском
Ксенія Собчак, яка балотується на посаду президента РФ, заявила, що українська влада перешкодила єдиному російському політикові, що підтримав їх національний суверенітет, відвідати Україну відповідно до її законів.

Ксенія Собчак, яка балотується на посаду президента РФ, заявила, що українська влада перешкодила єдиному російському політикові, що підтримав їх національний суверенітет, відвідати Україну відповідно до її законів.

Про це вона в неділю, 11 березня, написала в Instagram, передає «Слово і Діло».

Чи потрібно пускати Собчак до Криму?Кандидат у президенти Росії Ксенія Собчак звернулася до української сторони з проханням дозволити їй поїздку до Криму через Україну. Оцінили ситуацію експерти.

Собчак нагадала, що вважає анексію Криму беззаконною, а в Крим вона збиралася не з метою передвиборчої агітації.

За її словами, в листі було зазначено, що планована поїздка не носить характеру передвиборної агітації.

«Я не веду в Криму ніякої передвиборної кампанії, там не розміщуються мої агітаційні матеріали. Однак в Криму живуть люди - українські та російські громадяни - стали заручниками нинішньої ситуації. Множаться свідоцтва порушення прав людини в Криму, і в цих порушеннях винна російська, а не українська влада. Тому проблема Криму неминуче стала предметом передвиборних дискусій в Росії», - пояснила Собчак.

Вона назвала себе одним з небагатьох російських політиків, які відкрито заявляють про те, що події березня 2014 року - грубе порушення міжнародного права.

«Я виступаю за виведення російських збройних формувань з Донбасу і за рішення кримської проблеми в рамках міжнародних норм», - підкреслила політик.

За словами Собчак, для неї стала дивовижною відповідь міністра закордонних справ України Павла Клімкіна.

«Він відмовив на моє прохання, звинувативши мене в «політичній шизофренії». Дуже не хочеться відповідати вищій посадовій особі суверенної держави в дусі «сам такий», але задумайтеся: українська влада перешкодила єдиному російському політикові, що підтримав їх національний суверенітет, відвідати їх країну в суворій відповідності з її законами. Так кому насправді вигідна окупація Криму та війна на Донбасі, хто фактично діє в інтересах Путіна, ДНР і ЛНР? У кого з нас шизофренія?», - написала вона.

Нагадаємо, Ксенія Собчак повідомила, що направила лист у посольство України в РФ з проханням дозволити їй в'їзд до Криму через територію України.

Як стало відомо, Клімкін назвав «шизофренією» прохання Собчак пустити її в Крим.


Підписуйтесь на наш аккаунт в Telegram, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Поділитися:
АКТУАЛЬНЕ ВІДЕО
Підпишіться на наш канал