Українська агрофірма отримала право експорту до Євросоюзу

Читать на русском
Загалом право експорту в ЄС матиме 291 українське підприємство, у тому числі 111 виробників харчових продуктів, зокрема м'яса птиці, риби, меду, яєць, молока і молочних продуктів.

Українська фірма з виробництва яєць і яєчних продуктів отримала дозвіл на експорт товарів до країн Європейського союзу.

Про це в понеділок, 19 лютого, повідомили в прес-службі Державної служби України з питань безпеки харчових продуктів і захисту споживачів, пише «Слово і Діло».

В Україні створили експортно-кредитне агентствоКабінет міністрів України за ініціативою Мінекономрозвитку 7 лютого ухвалив рішення про створення Експортно-кредитного агентства й затвердив його установчі документи.

Так, відповідний дозвіл вступить у силу вже 28 лютого.

За даними ЗМІ, експортувати продукцію в країни ЄС отримала агрофірма Авіс - підконтрольна агрохолдингу «Авангард», найбільшому в Україні виробника яєць і яєчних продуктів.

Зазначається, що після цього дозволу право експорту в ЄС матиме 291 українське підприємство, у тому числі 111 виробників харчових продуктів, зокрема м'яса птиці, риби, меду, яєць, молока і молочних продуктів.

Також можуть експортувати свої товари 180 підприємств-виробників нехарчових продуктів тваринного походження - таких, як пухо-пухова сировина, шкури, корми для непродуктивних тварин, субпродукти нехарчові, племінний матеріал, інші нехарчові продукти тваринного походження.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що у 2017 році більше 14 тис. українських компаній експортували свою продукцію в ЄС.


Підписуйтесь на наш аккаунт в Telegram, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Загрузка...