Російські найманці, які отримали поранення при масштабній атаці ВВС США в Сирії 7 лютого, проходять лікування в госпіталях Міністерства оборони РФ.
Про це повідомило агентство Bloomberg з посиланням на два джерела, які спілкуються з постраждалими, пише «Слово і Діло».
«Сирія врятована»: що залишилося за дужками заяви Путіна про завершення війни на Близькому СходіПонад три години Путін вів переговори з Асадом, а за підсумками обидва заявили про завершення спецоперації в Сирії. Чи припиниться війна на Близькому Сході, розбиралися разом з експертами.
За даними видання, деякі з поранених в Сирії померли в лікарнях.
Про кількість найманців, яких доставили в російські госпіталі, не уточнюється.
Ці ж дані озвучили Інтерфаксу і в партії одіозного Едуарда Лімонова.
Нагадаємо, за версією ЗМІ, 7 лютого американська авіація завдала удару у відповідь в районі сирійського Дейр-ез-Зора по російським найманцям. Імовірно, під удар потрапили найманці приватної військової компанії Вагнер, існування якої російська влада заперечує.
Пентагон оцінює кількість убитих при контратаці приблизно в 100 осіб. Bloomberg також повідомляло про 200 загиблих. Крім того, 200-300 бойовиків отримали поранення.
Центральне командування Військово-повітряних сил США опублікувало відео удару.
У Кремлі інформацію про російських втрати коментувати відмовляються, заявляючи, що не мають даних про громадян РФ, які воюють на боці режиму Башара Асада.
ПІДПИСУЙТЕСЬ НА НАШ YOUTUBE КАНАЛ
та дивіться першими нові відео від «Слово і діло»