Українці зможуть розлучатися через Facebook

Читать на русском
У Facebook з'явилася спеціальна програма-бот, яка подає судові позови про розірвання шлюбу і запрошує до суду.

У Facebook з'явилася спеціальна програма-бот, яка подає судові позови і запрошує до суду.

Про це повідомляє «Слово і Діло».

День закоханих: найвідоміші шлюби та розлучення в українській політиціОдруження політика, як і поп-зірки, є визначною світською подією, а про розлучення годі й казати. У День закоханих «Слово і Діло» зібрало найгучніші одруження й розлучення українських політиків останніх років.

Зазначається, що запустило програму адвокатське об'єднання Juscutum. 24 січня 2018 року український суд уже ухвалив перше рішення про розірвання шлюбу, де позов подав SudoBot.

Тож звертатися до юриста тепер необов'язково. Необхідно лише сплатити стандартний єдиний платіж за подання позову про розлучення в 950 грн, говорять про своє ноу-хау в АО Juscutum.

Щоб розлучитися через Facebook, потрібно зайти на сторінку SudoBot у соцмережі, натиснути кнопку «Відправити повідомлення» і почати спілкування з ботом. Робот попросить надати деякі дані про себе і дружину. Наприкінці бот відправляє підготовлену позовну заяву на підпис адвокатам, після чого вона потрапляє до суду. Програма працює цілодобово.

Бот подбає і про позов, і про сплату судового збору. Алгоритм також підкаже, як найкраще поводитися на судовому засіданні і складе приблизний план дій для заявника після того, як йому прийде повістка.

Раніше з'ясувалося, скільки пар мають намір одружитися в День закоханих.

А «Слово і Діло» зібрало найгучніші весілля і розлучення українських політиків останніх років.


Підписуйтесь на наш аккаунт в Telegram, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Поділитися:
АКТУАЛЬНЕ ВІДЕО
Підпишіться на наш канал