Гройсман розповів, коли й кому підвищать пенсії

Читать на русском
Кабінет міністрів України на засіданні 14 лютого 2018 року схвалив звіт про перебіг і результати виконання програми діяльності уряду в 2017 році.

Кабінет міністрів України на засіданні 14 лютого 2018 року схвалив звіт про перебіг і результати виконання програми діяльності уряду в 2017 році.

Як передає «Слово і Діло», відповідні документи є в розпорядженні «РБК-Україна».

Україна потрапила до десятки найгірших країн для пенсіонерівУ рейтингу країн, де комфортно живеться пенсіонерам, увійшли 80 держав. Україна опинилася на 72-му місці.

На засіданні уряду прем'єр-міністр Володимир Гройсман назвав позитивними моментами за минулий рік збереження позитивної динаміки зростання економіки й початок реформ у різних сферах – від системи державних фінансів, економічних регуляцій та оподаткування бізнесу до соціальної сфери, а саме освіти, медицини, пенсійної системи.

«Хотів би подякувати парламенту, міністрам за нелегкий рік, в якому були й позитивні моменти. Нам вдалося утримати економічне зростання. Ми збільшуємо виробництво продукту, люди мають можливості працевлаштування. Але якщо ми хочемо наздогнати партнерів, наш пріоритет – підвищення економічного зростання», – сказав Грйосман.

Він також назвав основні результати діяльності:

  • у 2017 році реальна заробітна плата (з урахуванням інфляції) зросла на 19,1%. У 2016 році вона зросла на 9%;

  • за 9 місяців 2017 року ВВП України зріс на 2,3%. Зростання економіки за 9 місяців 2016 року було 1,4%;

  • у 2017 році додатково надійшло 70 млрд грн у результаті боротьби Державної фіскальної служби з контрабандою. Митні надходження зросли на 30% порівняно з 2016 роком;

  • 9 млн українців отримують більш високі пенсії. Середній розмір пенсії в 2017 році зріс на 561 грн. Середня пенсія – 2447 грн;

  • у 2017 році отримано 2,3 млрд грн теплих кредитів;

  • в 2019 році відбудеться масштабне підвищення пенсій для пенсіонерів, які мають великий трудовий стаж.

Нагадаємо, Рада так і не ухвалила постанову про перерахунок пенсій пенсіонерам-силовикам.

Також стало відомо, якою є сума максимальної пенсії українців.


Підписуйтесь на наш аккаунт в Telegram, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Поділитися:
АКТУАЛЬНЕ ВІДЕО
Підпишіться на наш канал