Рада розгляне закон про приватизацію

Читать на русском
У середу Рада розгляне скасування ухваленого в січні закону про приватизацію. Його ухвалення є однією з головних вимог МВФ для надання Україні чергового траншу.

У середу, 7 лютого, Верховна Рада України розгляне проект постанови 7066-П «Про скасування рішення Верховної Ради України від 18.01.2018 про ухвалення в цілому як закону законопроекту «Про приватизацію державного майна».

Як інформує «Слово і Діло», про це йдеться в порядку денному Ради.

Закон про приватизацію держмайна: як голосували нардепиЗакон про приватизацію державного майна був ухвалений сьогодні Верховною Радою. Слово і Діло розбиралось, як голосували нардепи.

Приватизація державного майна, згідно з документом, здійснюватиметься шляхом продажу об’єктів права державної власності на аукціоні. Продаж об’єктів малої приватизації здійснюватиметься на електронних аукціонах. Законом встановлюються вимоги до проведення аукціонів об’єктів малої та великої приватизації.

Для продажу об’єкта приватизації на аукціоні державними органами приватизації створюватиметься аукціонна комісія, яка розроблятиме умови продажу.

Стислі терміни та побоювання продешевити: що заважає приватизації держмайнаВР ухвалила законопроект про приватизацію держмайна, згідно з яким терміни підготовки до продажу держпідприємств скорочені. Експерти оцінили старт приватизації.

Передбачається що підготовка до приватизації та продаж об’єктів великої приватизації здійснюється із залученням на конкурсних засадах радників у встановленому Кабінетом міністрів порядку, крім випадків, передбачених цим законом. На підставі рекомендації радника в разі залучення визначається й стартова ціна об’єкта великої приватизації.

Ухвалення закону про приватизацію є однією з головних вимог МВФ для надання Україні наступного траншу.

Нагадаємо, Фонд державного майна України затвердив орієнтовний перелік об’єктів приватизації державної власності груп А, Д, Ж (малої приватизації), які будуть виставлені на продаж у 2018 році.

Раніше Гройсман розповів, скільки законів розгляне ВР.


Підписуйтесь на наші аккаунти в Telegram та Facebook, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.