Мінкульт розширив «чорний список»

Читать на русском
В Україні Міністерство культури після звернення СБУ внесло ще чотири прізвища до переліку осіб, які створюють загрозу національній безпеці України.

В Україні Міністерство культури після звернення СБУ внесло ще чотири прізвища до переліку осіб, які створюють загрозу національній безпеці України.

Наказ №93 від 1 лютого 2018 роки з'явився на сайті відомства в понеділок, 5 лютого, передає «Слово і Діло».

Інформаційна війна: за яких умов українським артистам заборонять виступати в РФВідтепер російські артисти можуть приїжджати з гастролями в Україну лише з дозволу СБУ. Як бути з концертами українських артистів у Росії та чи варто врегулювати питання законодавчо, міркували з експертами.

Йдеться про російських акторів - Олександра Фісенка, Єгора Баринова та Євгена Бакалова, а також про російського режисера Олександра Якимчука.

Перелік осіб, які створюють загрозу національній безпеці, становить Мінкультури України на підставі звернень Ради національної безпеки і оборони України, СБУ, Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення.

Раніше Міністерство культури за поданням Служби безпеки внесло російського поета-пісняра Іллю Рєзніка і актора Володимира Меньшова до списку осіб, що створюють загрозу національній безпеці.

Нагадаємо, в Кабміні заговорили про військовий збор для українських гастролерів в РФ.


Підписуйтесь на наш аккаунт в Telegram, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Поділитися:
АКТУАЛЬНЕ ВІДЕО
Підпишіться на наш канал