Коли запустять швидкісний шлях Одеса-Київ-Львів

Читать на русском
Україна спільно з Італією починає підготовку техніко-економічного обґрунтування для впровадження високошвидкісного залізничного сполучення в Україні.

Україна спільно з Італією починає підготовку техніко-економічного обґрунтування для впровадження високошвидкісного залізничного сполучення в Україні.

Про це повідомили в прес-службі Мінінфраструктури, пише «Слово і Діло».

Відбулася зустріч міністра Володимира Омеляна з президентом компанії Italferr Рікардо Марія Монті.

«Це – мегапроект(впровадження високошвидкісного залізничного руху – htl/ ), реалізація якого не тільки змінить залізничний сектор, а й позитивно позначиться на економічному стані ряду регіонів, значно розширить потужності існуючих сфер виробництва і запустить нові», - сказав він.

«Сьогодні разом з італійськими партнерами ми робимо перший крок на цьому шляху», - передають в МІУ слова міністра.

За словами Омеляна, Italferr входить в державну залізничну групу Італії і має більш ніж 30 років досвіду в своєму секторі.

«Ми залучаємо Italferr до розробки ТЕО євроколії сполученням Одеса-Київ-Львів. Вкрай важливо, що зміни в Україні ми починаємо за підтримки провідної європейської компанії», - заявив міністр.

Нагадаємо, в кінці листопада минулого року Омелян оцінив, що швидкісна залізниця Київ-Одеса може обійтися в мільярд доларів.

Відстань між кінцевими точками маршруту потяг долатиме за дві години, а ціна квитка може скласти 500-700 гривень, заявляв міністр.

Раніше Омелян розповів про нові транспортні тарифи.

Також «Укрзалізниця» отримає десятки сучасних локомотивів зі США.


Підписуйтесь на наш аккаунт в Telegram, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Поділитися: