Україна активно освоює кредити Світового банку

Читать на русском
Україна протягом 2017 року освоїла позик від Світового банку на 117,2 мільйона доларів, що в 1,7 раза більше за показник за 2016 рік.

Україна протягом 2017 року освоїла позик від Світового банку на $117,2 млн, що в 1,7 раза більше (на $47,6 млн) за показник 2016 року.

Про це повідомляється на сайті Міністерства фінансів із посиланням на підсумки чергового перегляду портфеля проектів Світового банку в Україні, пише «Слово і Діло».

Бойовики збільшили кількість провокацій в зоні АТОБойовики упродовж дня, 3 вересня, 17 разів обстрілювали позиції Збройних сил України в зоні проведення Антитерористичної операції.

На цей момент Україна впроваджує 7 спільних зі Світовим банком проектів на загальну суму $2,3 млрд у сферах транспортного сполучення, магістральних електромереж, медицини, соціальної допомоги, водопостачання та енергоефективності.

Як відомо, Світовий банк надіслав Україні листа, в якому звертає увагу на неприпустимість ухвалення закону про антикорупційний суд у редакції, запропонованій президентом.

Нагадаємо, в ЄБРР ухвалили рішення не відновлювати кредитну лінію для закупівлі природного газу «Нафтогазом України» на суму 300 мільйонів доларів. Також Світовий банк може відмовити «Нафтогазу» в наданні кредиту на суму 500 мільйонів доларів.


Підписуйтесь на наш аккаунт в Telegram, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Поділитися:
АКТУАЛЬНЕ ВІДЕО
Підпишіться на наш канал