Зв'язок буде. Стала відома вартість 4G-тендера

Читать на русском
Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері зв'язку та інформатизації, провела розкриття конвертів із ціновими пропозиціями операторів за ліцензії на 4G-зв'язок.

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері зв'язку та інформатизації, провела розкриття конвертів із ціновими пропозиціями операторів за ліцензії на 4G-зв'язок.

Про це повідомляє «Слово і Діло» з посиланням на «Інтерфакс-Україна».

Порошенко заявив, що аукціон зі зв'язку 4G буде в 2017 роціСказано 4 червня 2015 р.Статус обіцянки: Не виконано

Так, комісія визначила початкову вартість кожного із семи лотів. Вартість першого лота становить 572 млн грн, другого, третього й четвертого – по 293 млн грн. Лоти №№ 5-7 коштують по 286 млн грн.

Зазначається, що торги з голосу будуть проведені 31 січня 2018 року в Українському державному центрі радіочастот.

Нагадаємо, 21 грудня 2017 року стало відомо, що аукціон із продажу ліцензій на 4G в діапазоні 1800 МГц розпочнеться 26 лютого 2018 року. Прийом заявок від охочих взяти участь в тендері НКРЗІ проводитиме з 26 грудня 2017 до 26 січня 2018 року.

Також ЗМІ повідомляли, що українські мобільні оператори можуть отримати компенсацію за частоти, якщо вони за підсумками конкурсу зменшать діапазони частот у 1800 МГц.

Запровадження зв'язку 4G в Україні: що обіцяли політики?Розмови про швидке впровадження в Україні мобільного зв'язку четвертого покоління ведуться не перший рік і, як водиться, вже неодноразово супроводжувались гучними скандалами. «Слово і Діло» підготувало огляд обіцянок українських політиків щодо впровадження 4G.

Нагадаємо, президент Петро Порошенко заявив, що в Україні наприкінці січня відкриють конверти з ціновими пропозиціями на впровадження 4G.

Як відомо, Порошенко провалив свою обіцянку щодо старту конкурсу на впровадження 4G-зв'язку в Україні. Президент обіцяв провести конкурс у 2017 році.


Підписуйтесь на наші аккаунти в Telegram та Facebook, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Загрузка...