Нардеп Поляков передумав подавати до суду на Холодницького

Читать на русском
Максим Поляков в червні обіцяв подати до суду на голову НАБУ Артема Ситника та керівника САП Назара Холодницького. На Ситника позов був поданий, а до Холодницького руки не дійшли.
Максим Поляков

Народний депутат України Максим Поляков не виконав обіцянку подати до суду на голову Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назара Холодницького щодо його звинувачень у хабарництві.

Таку обіцянку Поляков дав 20 червня 2017 року, нагадує «Слово і Діло».

«Свавільники, такі як Ситник і Холодницький, мають відповідати. Я буду подавати на них до суду», – сказав нардеп.

18 серпня «Слову і Ділу» повідомили в приймальні Полякова, що позов адвокатів депутата на Холодницького буде підготовлений пізніше, після позову на директора Національного антикорупційного бюро України Артема Ситника.

Максим ПоляковНародний депутат України
Поляков обіцяє подати до суду на Ситника щодо його звинувачень у хабарництвіСказано 20 червня 2017 р.Статус обіцянки: Виконано

У вересні нардеп подав до Шевченківського районного суду Києва позовну заяву на Ситника про захист честі, гідності, ділової репутації та спростування недостовірної інформації.

У січні 2018 року «Слово і Діло» знову відправило запит, у відповідь на який Поляков надав інформацію щодо позову на директора НАБУ. З огляду на те, що на Холодницького позов так і не був поданий, Поляков свою обіцянку не виконав.

Нагадаємо, Максим Поляков не виконав обіцянку з осені вносити зміни до чинного законодавства щодо вдосконалення системи органів слідства для запобігання зловживанням.


Підписуйтесь на наші аккаунти в Telegram та Facebook, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Загрузка...