АРМА таки вилучило «квартиру Клименка» – фото

Читать на русском
Національне агентство України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів, попри спротив окремих осіб, таки прийняло в управління квартиру у центрі Києва.

Національне агентство України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів, попри спротив окремих осіб, таки прийняло в управління квартиру у центрі Києва.

Про це повідомляє прес-служба АРМА, пише «Слово і Діло».

Юрій ЛуценкоГенеральний прокурор України
Луценко обіцяє, що до кінця 2017 року справи екс-міністра доходів і зборів Клименка будуть передані до судуСказано 22 вересня 2017 р.Статус обіцянки: Не виконано

«Національне агентство, виконуючи ухвалу слідчого судді Печерського суду районого суду міста Києва, прийняло в управління квартиру в одному з житлових комплексів міста Києва, та передало її в управління компанії-управителю за договором», – йдеться в повідомленні відомства на сторінці у Facebook.

Агенство також розмістило фотографії приміщення, на яких видно, як воно облаштоване.

«Завдяки спільним злагодженим діям працівників Національного агентства та правоохоронних органів вдалося подолати багатогодинний супротив, затягування часу і фізичні перешкоди з боку третіх осіб під час передачі квартири в управління компанії-управителю», – повідомили в агенстві.

Раніше повідомлялось, що невідомі особи чинили перешкоди та супротив представникам Національного агентства та Головної військової прокуратури щодо виконання ухвали суду та передачі квартири в управління Національному агентству.

Квартира №32, що була передана ухвалою Печерського суду в управління Нацагентству, розташована за адресою м. Київ, бульвар Тараса Шевченка, будинок 27 Б, а її власником є ТОВ «Компанія з управління активами Ексельсіор».

Ймовірно, йдеться про конфіскацію майна, яке фігурує в розслідуванні корупційної діяльності екс-міністра доходів і зборів Олександра Клименка.

Як відомо, прес-служба Генеральної прокуратури України поширила повідомлення, в якому вказувалося, що в рамках «справи Януковича-Клименка» заарештовано майно на 900 млн грн.

Раніше повідомлялося, що фігуранти у справі екс-міністра доходів і зборів Олександра Клименка пішли на угоду зі слідством після обшуків, які пройшли 14 липня.


Підписуйтесь на наші аккаунти в Telegram та Facebook, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.