Рейтинг інноваційних економік: Україна втрачає позиції

Читать на русском
У рейтингу інноваційних економік світу Innovation Index Україна опустилася на 46 місце. Лідером рейтингу вже п'ятий рік поспіль залишається Південна Корея.

У рейтингу інноваційних економік світу Innovation Index Україна опустилася на 46 місце.

Про це у вівторок, 23 січня, повідомляє «Слово і Діло» з посиланням на Bloomberg.

Рейтинг складався за сімома критеріями, серед яких кількість технологічних публічних компаній, науковий потенціал і так далі.

Лідером рейтингу вже п'ятий рік поспіль залишається Південна Корея. Друге і третє місце зайняли Швеція і Сінгапур, відповідно. Примітно, що вперше за шість років США не увійшли в першу десятку списку, посівши 11 місце.

Протягом останніх трьох років Україна падає в рейтингу. Займаючи у 2015 році 33 сходинку, в 2016 році Україна опустилася на 41 місце, а роком пізніше - на 42 місце. Зараз у списку Україна випереджає лише Кіпр, Південну Африку, Іран і Марокко.

Раніше повідомлялося, що Україна посіла 49 місце серед 74 країн, що розвиваються відповідно до індексу інклюзивності економічного розвитку, який оцінює ступінь поширеності позитивних ефектів економічного зростання на всі верстви населення.

Як відомо, неурядова організація Freedom House оприлюднила рейтинг «Свобода у світі-2018», в якому Україна потрапила до розділу «частково вільних країн», а окупований Росією Крим – «невільних».


Підписуйтесь на наші аккаунти в Telegram та Facebook, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Загрузка...