Незаконне збагачення: НАБУ перевіряє заступника прокурора Дніпропетровської області

Читать на русском
В Антикорупційному бюро вважають, що родичі заступника прокурора Дніпропетровської області купили майно, яке їм не по кишені.
Роман Сосков

Детективи Національного антикорупційного бюро перевіряють першого заступника прокурора Дніпропетровської області Романа Соскова за фактами можливого незаконного збагачення.

Про це йдеться в одному із судових рішень Солом'янського районного суду міста Києва тижневої давності, пише «Слово і Діло».

За версією слідства, в 2015 році син Соскова отримав у власність квартиру площею понад 90 кв. м у недобудованому будинку, вартість якої становить майже півтора мільйона гривень. Того ж року тесть заступника прокурора оформив на себе квартиру площею 110 кв. м і вартістю понад 100 тис. дол.

Водночас загальний дохід прокурора та його дружини Наталії Соскової за останні чотири роки склав близько двох мільйонів гривень, з яких майже мільйон Соскова заробила в 2016 році. У 2013-2015 роках дохід у дружини прокурора був відсутній. Їхній син отримав дохід лише в 2015 році – майже 3 тис. грн. Тесть Соскова в 2015 році заробив лише 30 гривень, а в його дружини за останні чотири роки дохід відсутній.

Як наголосили в НАБУ, Сосков у 2015-2016 роках передав активи своєму синові й тестю, які своєю чергою придбали вищевказані квартири. Законність активів прокурора не підтверджена доказами, що вказує на ймовірне незаконне збагачення.

Крім того, детективи мають інформацію про те, що перший заступник прокурора Дніпропетровської області користується квартирою своєї матері й будинком тещі в котеджному селищі. Зазначена нерухомість не зазначена в декларації Соскова за 2016 рік.

У своєму клопотанні детектив просив тимчасовий доступ до всієї інформації щодо мобільного номера Соскова із зазначенням типу з'єднань, дати, часу, тривалості вхідних і вихідних телефонних з'єднань, SMS, інтернет-з'єднань тощо.

Суд повністю задовольнив клопотання.

Нагадаємо, журналіст «Слова і Діла» з'ясував деталі справи щодо незаконного збагачення нардепа Олега Ляшка.

Раніше в рамках цього розслідування Бюро отримало доступ до документів компанії.

ПІДПИСУЙТЕСЬ У GOOGLE NEWS

та стежте за останніми новинами та аналітикою від «Слово і діло»
Поділитися: