Підробка довідок про щеплення тягне за собою кримінальну відповідальність – МОЗ

Читать на русском
В. о. міністра охорони здоров'я Уляна Супрун нагадала, що підробка довідок про щеплення тягне за собою кримінальну відповідальність.

В. о. міністра охорони здоров'я Уляна Супрун нагадала, що підробка довідок про щеплення тягне за собою кримінальну відповідальність.

Про це вона сказала під час брифінгу 16 січня, передає «Слово і Діло». Також Супрун зазначила, що підробка таких довідок – це порушення основ лікарської етики.

«Для людей, які не є лікарями, у мене є повідомлення – стаття 325 Кримінального кодексу. Порушення правил і норм, встановлених із метою запобігання епідемічним захворюванням і боротьби з ними, якщо вони спричинили тяжкі наслідки та смерть людей, караються терміном від 5 до 8 років. Не купуйте підроблені довідки», – підкреслила вона.

Супрун також повідомляла, що Міністерство охорони здоров'я закупило мільйон доз бельгійської вакцини проти кору. Вакцину доставлять в Україну вже в квітні поточного року.

Нагадаємо, в Києві дітей без щеплення від кору вирішили не допускати на навчання. У столиці зареєстровано понад вісімдесят випадків захворювання на кір.

Раніше Супрун розповіла, звідки в Україну прийшов кір.


Підписуйтесь на наші аккаунти в Telegram та Facebook, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Загрузка...