Росія продовжує залякувати місію ОБСЄ на Донбасі – США

Читать на русском
США звинуватили Росію в тому, що вона продовжує залякувати і перешкоджати Спеціальній моніторинговій місії ОБСЄ на Донбасі виконувати свої обов'язки.

США звинуватили Росію в тому, що вона продовжує залякувати і перешкоджати Спеціальній моніторинговій місії ОБСЄ на Донбасі виконувати свої обов'язки.

Таку заяву в четвер, 11 січня, зробив тимчасово повірений у справах США при організації Гаррі Кеміан, пише «Слово і Діло».

Зовнішньополітичні орієнтири України: основне завдання дипломатії в 2018 роціМинулий рік на зовнішній арені для української дипломатії ознаменувався конфліктами з країнами ЄС та найближчими сусідами України. Про зовнішньополітичні завдання цього року розповіли експерти.

«Спеціальна моніторингова місія (СММ) в Україні є критично важливим компонентом реагування ОБСЄ. СММ грає важливу роль в процесі імплементації Мінських угод. Однак Росія і її ставленики продовжують залякувати, турбувати і нападати на наших спостерігачів, а також обмежувати їм доступ, заважаючи виконувати свої повноваження», - сказав представник США.

Він підкреслив, що Місія повинна мати можливість надавати державам-членам ОБСЄ своєчасну і об'єктивну звітність про ситуацію на місцях, «в тому числі з території Криму, який залишається невід'ємною частиною України, а тому перебуває під мандатом СММ».

Американський дипломат запевнив, що США будуть продовжувати докладати зусилля, спрямовані на забезпечення СММ і її спостерігачів необхідними інструментами та ресурсами для виконання своїх повноважень.

Він закликав Італію «очолити зусилля з інтеграції та поліпшення функцій безпеки СММ, проведення операцій та управління».

Нагадаємо, ОБСЄ вимагає не порушувати перемир'я на Донбасі.

Відзначимо, ОБСЄ зафіксувала сотні вибухів в зоні АТО.


Підписуйтесь на наш аккаунт в Telegram, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Поділитися:
АКТУАЛЬНЕ ВІДЕО
Підпишіться на наш канал