Українські лікарні отримали обладнання з Японії

Читать на русском
Японська влада завершила поставку медичного обладнання в 11 українських лікарень, закупленого на кошти Непроектної грантової допомоги.

Японська влада завершила поставку медичного обладнання в 11 українських лікарень, закупленого на кошти Непроектної грантової допомоги.

Про це в четвер, 11 січня, повідомила в. о. міністра охорони здоров'я Уляна Супрун, пише «Слово і Діло» з посиланням на «Інтерфакс-Україна».

За її словами, загалом у рамках програми уряд Японії поставив в українські клініки вісім цифрових рентгенівських систем Radrex і шість енодскопічних систем Evis Exera ІІІ.

Рентгенівські системи були поставлені в обласні лікарні Київської, Дніпропетровської, Запорізької, Харківської та Житомирської областей, а також у Біловодську центральну районну лікарню, Старобільське районне територіальне медичне об'єднання і Дрогобицьку міську лікарню №1.

Відзначається, що грантова програма діє з 2014 року. Устаткування за програмою закуповувало британське закупівельне агентство Crown Agents, яке співпрацює з урядом Японії у сфері закупівель в охорони здоров'я.

Супрун повідомила про інвестиції в охорону здоров'яСвітовий банк має намір і надалі допомагати в поліпшенні системи охорони здоров'я України.

Нагадаємо, госпіталь Державної прикордонної служби отримав від уряду Японії діагностичне обладнання в січні 2017 року.

Як відомо, з початку російської агресії Японія надала Україні допомогу, загальний розмір якої становить $ 1,85 млрд.

ПІДПИСУЙТЕСЬ НА НАШ YOUTUBE КАНАЛ

та дивіться першими нові відео від «Слово і діло»
Поділитися: