САП: За що екс-посадовець отримав 37 тисяч доларів США

Читать на русском
Спеціалізованою антикорупційною прокуратурою до суду скеровано обвинувальний акт щодо колишнього заступника директора ДП Завод Електроважмаш.

Спеціалізованою антикорупційною прокуратурою до суду скерований обвинувальний акт щодо колишнього заступника директора ДП «Завод «Електроважмаш».

Як інформує «Слово і Діло», про це повідомили в САП.

Спеціалізованою антикорупційною прокуратурою 9 січня 2018 року за результатами досудового розслідування детективами НАБУ до Орджонікідзевського районного суду міста Харкова направлено для розгляду по суті обвинувальний акт щодо колишнього заступника директора ДП «Завод «Електроважмаш» за обвинуваченням в отриманні при пособництві колишнього начальника відділу неправомірної вигоди в розмірі 37 тисяч доларів США, тобто скоєнні кримінального правопорушення, передбаченого частиною 4 статті 368 КК України.

Встановлено, що 28 лютого 2017 року заступник директора державного підприємства «Завод «Електроважмаш», заснованого Міністерством економічного розвитку і торгівлі України, частка державної власності в якому становить 100 відсотків, тобто один керівників підприємства, діючи за попередньою змовою з начальником відділу вказаного підприємства, отримав від виконавчого директора ТОВ «Укрмашіндустрія» за видачу останньому раніше оплаченого товару частину неправомірної вигоди у розмірі 37 тисяч доларів США, що згідно з офіційним курсом НБУ становить ‎1 000 983,20 грн та є особливо великим розміром. У подальшому під час обшуку службового кабінету начальника відділу ДП «Завод «Електроважмаш» виявлений та вилучений предмет неправомірної вигоди.

Нагадаємо, за розкрадання на 60 мільйонів арештовані бізнес і майно екс-директора держпідприємства.

Раніше прокурори САП скерували до суду обвинувальний акт щодо екс-чиновника Зернової корпорації.


Підписуйтесь на наш аккаунт в Telegram, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Поділитися: