У САП прокоментували закриття провадження проти Довгого

Читать на русском
В Антикорупційній прокуратурі заявили, що абсолютна більшість свідків не надали необхідну слідству інформацію.
Спеціалізована антикорупційна прокуратура (САП)фото: «Слово і Діло»

Кримінальне провадження за підозрою члена Верховної Ради депутатської групи «Воля народу» Олеся Довгого в зловживанні службовим становищем закрили через неможливість отримати достатньої кількості доказів і вичерпання можливості їхнього отримання.

Про це журналісту «Слова і Діла» розповіли в Спеціалізованій антикорупційної прокуратурі.

«Слідством встановлено, що питання передачі земельних ділянок у власність вирішувалося виключно на пленарних засіданнях сесії Київради за результатами голосування. Такому голосуванню передувало виготовлення та почергове опрацювання необхідного пакету документів низкою колегіальних органів, установ та комісій, а саме управлінням земельних ресурсів КМДА, постійними комісіями Київради (земельна, архітектури та містобудування), контролюючими органами, управлінням правового забезпечення Київради. Враховуючи, що рішення про включення цього питання до порядку денного, затвердження порядку денного в цілому та прийняття рішень сесією депутати Київради тричі позитивно підтримали шляхом голосування, підтвердити, що вибуття земельних ділянок із власності територіальної громади міста Києва перебуває у прямому причинно-наслідковому зв'язку з діями Довгого неможливо», – підкреслили в прокуратурі.

До того ж, за словами САП, у справі Довгого був допитаний 41 свідок, з яких 35 депутати Київради. У прокуратурі зазначили, що в результаті допиту не здобуто жодних доказів про тиск з боку Довгого за результатами голосування за виділення земельних ділянок.

«Абсолютна більшість допитаних депутатів в результаті проведених слідчих дій не згадали подій пленарного засідання 1 жовтня 2007 року і на запитання слідчих і прокурорів за конкретними фактами не надали ніякої інформації», – додали в САП.

Як наголосили в прокуратурі, через десятирічну давність подій, а також знищення електронної системи інформаційного забезпечення Київради, враховуючи показання більшості свідків та відсутності інших процесуальних джерел здобуття доказів, слідством фактично вичерпано можливості отримати достатні докази для доведення винуватості Довгого.

Нагадаємо, у ЗМІ оприлюднили документ про закриття справи Довгого.

Раніше САП викликала Довгого на допит.


Підписуйтесь на наш аккаунт в Telegram, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Поділитися:
АКТУАЛЬНЕ ВІДЕО
Підпишіться на наш канал
Загрузка...