Аеропорт «Бориспіль»: графік затримок рейсів через негоду

Читать на русском
Аеропорт «Бориспіль» буде працювати в штатному режимі з невеликими затримками рейсів через негоду.  Радять спланувати поїздку в аеропорт заздалегідь і стежити за табло за можливими змінами всіх рейсів.

Аеропорт «Бориспіль» буде працювати в штатному режимі з невеликими затримками рейсів через негоду.

Як інформує «Слово і Діло», про це телеканалу «112 Україна» заявив перший заступник гендиректора аеропорту «Бориспіль» Євген Дихне.

«Аеропорт буде працювати в штатному режимі з невеликими затримками рейсів, так як негода попередньої доби в багатьох авіакомпаніях привела до системних запізнень літаків, відповідно так відбитися на сьогоднішню добу. Але всі рейси повинні прилетіти і полетіти», - заявив Дихне.

Дихне порадив спланувати поїздку в аеропорт заздалегідь і стежити за табло за можливими змінами всіх рейсів.

«Бориспіль» через негоду також брав рейси аеропорту «Жуляни».

«У нас було додаткове навантаження. Вчора до обіду прибуло 4 рейси, сьогодні в ніч прибуло ще близько 8 рейсів запасних з аеропорту «Жуляни», - додав Дихне.

Нагадаємо, в зв'язку зі складними метеорологічними умовами 18 грудня частина рейсів з міжнародного аеропорту «Київ» (Жуляни) були перенесені в аеропорт «Бориспіль».

Через негоду без світла залишилися 147 населених пункти.

Синоптики прогнозують сніг по Україні. Зокрема, йдеться про захід та північ країни, натомість на решті території опади не очікуються.

ЧИТАЙТЕ у TELEGRAM

найважливіше від «Слово і діло»
Поділитися: