Обшуки в Мін'юсті: Петренко зробив заяву

Читать на русском
Керівник Міністерства юстиції Павло Петренко заявляє про загрозу перенесення термінів подачі позову в ЄСПЛ проти Роснефти.
Павло Петренко

Міністерство юстиції планувало подати до 19 грудня позов до Європейського суду з прав людини проти «Роснефти», щодо заподіяння шкоди українській державі, але така ініціатива під загрозою через проведений 8 грудня обшук Національним антикорупційним бюро.

Про це в ефірі телеканалу ICTV заявив міністр юстиції Павло Петренко, повідомляє «Слово і Діло».

«Міністерство юстиції та офіс уповноваженого готували позов проти російської компанії« Роснефть »на 700 млн грн збитків, заподіяних державі Україна незаконним захопленням майна цією компанією і її афілійованими структурами в Україні... Таким приписом ставляться під загрозу наші справи проти Росії, мова йде про те, що таким приписом, яким суддя постановив, що вилучити документи необхідно до 15 грудня, а ми збиралися подати позов проти «Роснефти» до 19 грудня, фактично підривається можливість позову проти російської компа ії», – сказав він.

Петренко розповів, що обшук проводився в офісі урядового уповноваженого у справах ЄСПЛ, де знаходяться матеріали щодо позовів України проти Росії, на які самими ЄСПЛ накладено гриф «секретно».

«Серед величезної кількості пунктів того, що суддя хоче вилучити з цього офісу, є один пункт: витяг оригіналів документів, а саме, заяв і матеріалів справ, які перебувають на розгляді в ЄСПЛ, де однією зі сторін виступала держава Україна за період з 1 січня 2013 року до нині», – поінформував міністр.

При цьому він додав, що розпорядження про вилучення документів зараз знаходиться в Мін'юсті на виконанні.

Нагадаємо, стало відомо, що НАБУ підозрює чиновників Мін'юсту у розтраті пристойної суми.

Раніше Мін'юст подав позов проти «Київенерго» щодо відшкодування 54 млн грн.


Підписуйтесь на наш аккаунт в Telegram, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Поділитися:
АКТУАЛЬНЕ ВІДЕО
Підпишіться на наш канал
Загрузка...