Законотворча діяльність парламенту: хто найчастіше реєстрував законопроекти в листопаді?

Читать на русском

Листопад у Верховній Раді виявився напруженим: у парламенті розглядалися питання держбюджету, реінтеграції Донбасу, а «Батьківщина» традиційно агітувала всіх підтримати мораторій на продаж сільськогосподарських земель... Аналітики «Слова і Діла» відстежили, які депутати та фракції зареєстрували найбільше нових законопроектів.

У листопаді у Верховній Раді зареєстрували 97 законопроектів, 80 із яких подали депутати. Найбільше нових законопроектів подала фракція «Блоку Петра Порошенка», депутати якої зареєстрували у ВР 51 документ.

Другими за кількістю внесених до Ради законодавчих ініціатив стали депутати від «Народного фронту», за якими значиться 41 новий законопроект.

Третє місце посіли представники «Батьківщини», які зареєстрували 23 законопроекти, а четверте – «Відродження» із 17 законодавчими ініціативами.

П'яту сходинку розділили між собою нардепи від «Самопомочі» та Радикальної партії – кожна з цих політсил внесла за листопад по 15 законопроектів.

«Опоблоківці» зареєтрували 8 законопроектів, а останнє місце посіли представники «Волі народу» з 5 законодавчими ініціативами.

Щодо депутатів, то найбурхливішу діяльність у листопаді розгорнули нардепи від «Народного фронту» Максим Бурбак, Віталій Корчик та Вікторія Сюмар, а також представник БПП Геннадій Чекіта, в активі яких по вісім законопроектів.

Друге місце із сімома поданими законопроектами в листопаді посіли члени БПП Андрій Шинькович, Тарас Юрик, Роман Мацола, представники «Народного фронту» Михайло Бондар, Ігор Васюник, Микола Кадикало, народний обранець із «Відродження» Антон Яценко, а також представниця «Батьківщини» Олена Кондратюк.

Детальніше – на інфографіці.

ЧИТАЙТЕ у TELEGRAM

найважливіше від «Слово і діло»
Поділитися: