Україна завоювала другу медаль на Кубку світу з біатлону

Читать на русском
Українська біатлоністка Юлія Джима завоювала бронзову медаль у спринтерській гонці на першому етапі Кубка світу в шведському Естерсунді.

Українка не допустила жодного промаху на вогневих рубежах і показала хорошу ходу на дистанції, пише «Слово і Діло».

Попереду Джими фінішували тільки француженка Жюстін Брезаз і сенсаційна переможниця німкеня Деніз Херманн.

Решта українок в цій гонці не змогли пробитися в топ-20. Віта Семеренко фінішувала 21-ю (один промах), Валя Семеренко - 22-ю (один промах), Олена Підгрушна - 28-ю (два промахи), Анастасія Меркушина - 34-ю (один промах), Ірина Варвинець - 73-ю (два промахи).

Нагадаємо, що ця медаль стала вже другою для Джими в сезоні. Раніше українка завоювала бронзову медаль в індивідуальній гонці на першому етапі Кубка світу в шведському Естерсунді.

Перед цим збірна України в складі Дмитра Підручного і Віти Семеренко зупинилася в двох секундах від медалі в одиночному міксті на етапі Кубка світу, фінішувавши в підсумку шостою.

Як відомо, українська біатлоністка Віта Семеренко отримає срібло Олімпіади в Сочі-2014.