У ніч на суботу, 2 грудня, невідомі зруйнували пам'ятник комуністичному діячеві Юрію Великанович у Львові.
Про це повідомив представник патрульної поліції Львова, передає «Слово і Діло».
Не Кремлем єдиним: чому Україна так дратує своїх сусідів?Питання мови, історичної пам’яті, прав нацменшин у кризовий для України момент стали непростими завданнями у відносинах із країнами-сусідками. Чи можливо враховувати баланс, коли йдеться про власну державність, розмірковував політолог Олександр Радчук.
Пам'ятник був встановлений біля входу в парк Залізні води.
Невідомі скинули пам'ятник з постаменту і зробили на ньому напис червоною фарбою «Комуняку геть». На місці інциденту працюють співробітники Сихівського районного відділення поліції.
Пам'ятник був встановлений в 1982 році. Великанович був учасником комуністичного руху в 30-х роках 20-го століття - був членом Комуністичної партії Західної України.
Нагадаємо, в Ужгороді відкрили дві нові міні-скульптури. Тепер обласний центр Закарпаття прикрашають 30 міні-візиток міста.
Раніше в Запоріжжі осквернили дошку пам'яті Героя Небесної Сотні.
ЧИТАЙТЕ у TELEGRAM
найважливіше від «Слово і діло»