Міжнародна кампанія проти насильства стартує в Україні

Читать на русском
Згідно з даними міжнародної статистики, кожна третя жінка протягом свого життя стає жертвою фізичного або сексуального насильства.

В Україні стартувала міжнародна кампанія «16 днів Активізму проти гендерно обумовленого насильства в Україні», мета якої привернути увагу до проблеми насильства.

Кампанія триватиме до 10 грудня 2017 року, заявила заступниця голови офісу Ради Європи в Україні Олена Литвиненко, передає «Слово і Діло» з посиланням на «Укрінформ».

«Такий термін вибраний досить символічно для того, щоб показати, що домашнє насильство, насильство над жінками, є кричущим порушенням прав людини. 10 грудня святкуватимуть День з прав людини. І сьогодні, зібравшись перед 25 листопада, ми хотіли б привернути увагу до спільної заяви, яка була ініційована Офісом Ради Європи і яку підтримало багато посольств, міжнародних організацій, що якраз привертає увагу до гендерної нерівності», - зазначила Литвиненко.

Як пов'язані підліткова злочинність і насильство в сім'ї?Насильство і жорстокість у сім'ях є основною причиною майбутніх проблем із законом у підлітків. «Слово і Діло» відстежило зв'язок між підлітковою злочинністю і домашнім насильством.

Голова Департаменту розвитку співпраці Посольства Канади в Україні Круден Бронвін заявила, що незважаючи на значні зусилля, насильство проти жінок «залишається одним із найбільших злочинів, який продовжує здійснюватися в усьому світі».

«Згідно з даними міжнародної статистики, кожна третя жінка протягом свого життя стає жертвою фізичного або сексуального насильства», - наголосила вона і закликала не замовчувати проблему.

Зазначимо, в рамках кампанії проти насильства 24 листопада о 17. 00 в обласних центрах підсвітили помаранчевим кольором адміністративні будівлі - мерії, облради, облдержадміністрації.

«Ми хочемо привернути увагу до цієї проблеми по всій країні», - зазначила заступниця міністра соціальної політики Наталія Федорович.

Вона також повідомила про заплановані включення з низкою міст.

«Таким символічним жестом покажемо, що в суспільстві має панувати сила думки і сила інтелекту, сила поваги до людини та її прав. Це ключові меседжі, які мають бути в суспільстві», - наголосила урядовець.

Нагадаємо, у червні в Україні одночасно в Дарницькому районі Києва, Малиновському районі Одеси і Сєвєродонецьку стартував пілотний проект з протидії домашньому насильству.

Також у Нацполіціі заявили про збільшення кількості випадків торгівлі людьми.


Підписуйтесь на наші аккаунти в Telegram та Facebook, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Загрузка...