Закон про КСУ: Шкрум передумала подавати до суду

Шкрум більше не збирається позиватися щодо порушення процедури ухвалення та підписання законопроекту про Конституційний суд України.

Народна депутатка України Альона Шкрум не виконала обіцянку оскаржити в суді процедуру ухвалення та підписання законопроекту про Конституційний суд України.

Як повідомляє «Слово і Діло», 1 серпня 2017 року Шкрум заявила, що оскаржуватиме в суді процедуру ухвалення та підписання законопроекту №6427-д «Про Конституційний суд України».

Свою позицію вона обґрунтувала тим, що новий законопроект призведе до того, що Конституційний суд діятиме в інтересах Адміністрації президента.

Однак згодом Шкрум повідомила, що не подавала позовної заяви до суду й не збирається цього робити.

«Особисто мною не була подано позовна заява до суду про порушення процедури ухвалення та підписання вищевказаного законодавчого акту. Наразі подача такої заяви до суду мною не передбачена», – йдеться в листі Шкрум у відповідь на запит редакції.

Нагадаємо, 13 липня Верховна Рада підтримала законопроект про реформу Конституційного суду в другому читанні та в цілому. Наступного дня двоє позафракційних депутатів зареєстрували в Раді дві постанови про скасування голосування.


Підписуйтесь на наші аккаунти в Telegram та Facebook, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Загрузка...