Омелян повідомив, коли Україна отримає списані німецькі поїзди

Читать на русском
Вживані німецькі потяги можуть з'явитися в Україні наприкінці 2018 року в разі можливості переобладнати їх для експлуатації на українській залізниці.

Вживані німецькі потяги можуть з'явитися в Україні наприкінці 2018 року в разі можливості переобладнати їх для експлуатації на українській залізниці.

Про це повідомив міністр інфраструктури України Володимир Омелян, інформує «Слово і Діло» з посиланням на «УНІАН».

«У Німеччині перебуває група фахівців «Укрзалізниці» та Мінінфраструктури. Вони вже вивчили низку дизельних поїздів, які були запропоновані німецькою стороною. За якістю питань немає - воно вище, ніж в Україні. Щодо переобладнання, то це теж не проблема. Якщо ми зможемо їх переобладнати, то в кінці наступного року українці зможуть порівняти німецький комфорт», - сказав він.

Омелян зазначив, що німецькі поїзди знаходяться в хорошому технічному стані, але залишається відкритим питання - чи передасть німецька сторона поїзди Україні безкоштовно.

«Дискусія про платну передачу чи ні - ще попереду. Залишається питання: чи буде це безкоштовно чи ні», - додав міністр.

Раніше Омелян заявляв, що німецька залізнична компанія Deutsche Bahn готова розглянути можливість передачі Україні за залишковою вартістю 100 старих регіональних дизельних поїздів.

Також Омелян анонсував придбання німецьких списаних вагонів для приміського сполучення.


Підписуйтесь на наші аккаунти в Telegram та Facebook, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Загрузка...