Вибори в Каталонії: очікується напружена боротьба

Читать на русском
Опитування громадської думки показує жорстку передвиборну гонку між партіями, які виступають за і проти незалежності Каталонії від Іспанії.

Опитування громадської думки показує жорстку передвиборну гонку між партіями, які виступають за і проти незалежності Каталонії від Іспанії.

Про це інформує «Слово і Діло» з посиланням на Associated Press.

Клімкін пояснив різницю між Кримом і КаталонієюКлімкін заявив, що не може бути жодних паралелей між окупацією Криму РФ та відокремленням Каталонії.

Так, партії, які виступають за відділення, утримували більшість у 72 із 135 місць у парламенті Каталонії перед тим, як були розпущені іспанською владою після голосування за проголошення незалежності регіону. Влада Іспанії потім вимагала позачергових виборів для Каталонії 21 грудня.

Згідно з опитуванням громадської думки, опублікованою каталонською газетою, три партії, які виступають за відділення, набирають від 66 до 69 місць на виборах у грудні. Для більшості потрібно 68 місць.

Опитування охоплює 1 233 жителів Каталонії в період між 30 жовтня і 3 листопада. Похибка становить 2,8%.

Нагадаємо, раніше лідер Каталонії Карлес Пучдемон і ще четверо відсторонених членів регіонального уряду здалися бельгійській поліції.


Підписуйтесь на наші аккаунти в Telegram та Facebook, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Загрузка...