Геращенко прокоментувала заяву президента Чехії

Перший заступник голови Верховної Ради, член української делегації Ірина Геращенко назвала пропозицію президента Чехії Мілоша Земана неприйнятною.

Перший заступник голови Верховної Ради, член української делегації в ПАРЄ Ірина Геращенко назвала пропозицію президента Чехії Мілоша Земана неприйнятною.

Про це вона написала в Facebook 10 жовтня, передає «Слово і Діло».

«Жахливий у своєму цинізмі виступ президента Чехії Земана на сесії ПАРЄ, який активно рекламував Путіна, який закликав негайно зняти санкції, тому що вони не діють і б'ють по ЄС, а не по РФ. А Україні він фактично порадив ... домовлятися про фінансову або нафтогазову компенсацію з РФ за вкрадений Крим», – написала Геращенко.

Вона підкреслила, що Україна не погодиться на таку пропозицію. «Україна не буде торгувати своїми громадянами, територією, суверенітетом, честю й гідністю. Це не продається», – наголосила Геращенко.

Нагадаємо, президент Чехії Мілош Земан під час свого виступу на сесії Парламентської асамблеї Ради Європи (ПАРЄ) запропонував Україні домовитися з РФ про фінансову або нафтогазову компенсацію за анексований Крим.

Нагадаємо, 6 жовтня Рада визнала РФ агресором.


Підписуйтесь на наші аккаунти в Telegram та Facebook, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Загрузка...