Суд поновив на посаді прокурора, якого затримало НАБУ

Читать на русском
Керівник антикорупційного відділу прокуратури Донецької області знову може вийти на робоче місце, оскільки його поновили.
Максим Кальний ліворуч

Апеляційний суд міста Києва поновив на посаді начальника відділу організації діяльності у сфері запобігання та протидії корупції прокуратури Донецької області Максима Кального, якого детективи Національного антикорупційного бюро затримали за підозрою в пособництві в одержанні неправомірної вигоди начальником іншого відділу цієї прокуратури.

Таке рішення ухвалила колегія суддів 20 вересня, повідомляє «Слово і Діло».

«Ухвалу слідчого судді Солом'янського районного суду міста Києва від 9 серпня 2017 року, якою задоволено клопотання детектива НАБУ, узгоджене прокурором САП, відсторонено від посади начальника відділу організації діяльності в сфері запобігання та протидії корупції прокуратури Донецької області до 23 вересня 2017 року включно в межах терміну досудового розслідування – скасувати. Ухвалити нове рішення, яким у задоволенні клопотання детектива, узгодженого прокурором, про відсторонення від посади цієї особи до 23 вересня 2017 року включно в межах терміну досудового розслідування – відмовити», – йдеться в рішенні.

На думку колегії суддів, прокурор і детектив не підтверджена наявність достатніх підстав вважати, що підозрюваний на своїй посаді може негативно впливати на перебіг досудового розслідування. Суд додав, що, до того ж, досудове розслідування було завершене. Постанова апеляційного суду є остаточною й оскарженню в касаційному порядку не підлягає.

Нагадаємо, НАБУ повідомило про підозру начальнику антикорупційного відділу прокуратури Донецької області в пособництві в отриманні хабара начальником відділу нагляду за дотриманням законів органами фіскальної служби цієї ж прокуратури в розмірі 10 тисяч доларів.

Раніше детективи Бюро проводили обшук у центральному апараті Державної виконавчої служби.


Підписуйтесь на наш аккаунт в Telegram, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Поділитися:
АКТУАЛЬНЕ ВІДЕО
Підпишіться на наш канал