Вимушені переселенці: як платили матдопомогу в областях?

Читать на русском

Ми продовжуємо стежити за долею вимушених переселенців і зібрали свіжі дані Мінсоцполітики щодо виплат матеріальної допомоги, чисельності та міграції внутрішньо переміщених осіб за областями за останній місяць.

На початок вересня найбільший відтік переселенців зафіксували в Харківській та Запорізькій областях, де їх кількість порівняно з липнем знизилася на 2,2 і 1,2 тисячі осіб.

При цьому за серпень значно зросла кількість переселенців, зареєстрованих у Донецькій області – до вересня в ній стало на 6,2 тисячі осіб більше. Крім того, за останній місяць істотно збільшилася кількість людей, які зареєструвалися в Києві та області – на 1,5 та 1,2 тисячі.

Не таким значним був приплив переселенців до Одеської та Луганської областей, де їх стало приблизно на 400 більше, а ось із Дніпропетровської області така ж кількість людей за цей час виїхала.

Щодо виплат матеріальної допомоги за серпень, то за ними продовжує йти попереду Донецька область – тут обсяги виплат зросли на 10 з гаком мільйонів порівняно з минулим роком і склали понад 64 мільйони гривень.

На другому й третьому місцях Київ та Харківська область, де переселенцям виплатили майже 36 і 28,5 мільйона.

У Дніпропетровській, Київській та Луганській областях виплати матдопомоги були меншими – 22,5, 21,4 і 17,4 мільйона відповідно.

Варто зазначити, що в Луганській області переселенцям виплатили в середньому на 40% менше, ніж у Києві, хоча число переселенців в ній становить близько 300 тисяч осіб – майже в півтора раза більше, ніж у столиці.

При цьому п'ятірка областей, в яких живуть вимушені переселенці, залишається без змін – Донецька, Луганська, Харківська та Київ разом з областю.


Підписуйтесь на наш аккаунт в Telegram, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Поділитися:
АКТУАЛЬНЕ ВІДЕО
Підпишіться на наш канал
Загрузка...