Судова реформа: в БПП спрогнозували, коли депутати перейдуть до голосування

Читать на русском
Парубій проводить переговори з авторами найбільшої кількості правок до законопроекту з тим, щоб вони не наполягали на розгляді кожної з них.

Парламент зможе завершити розгляд правок до проекту судової реформи й перейти до голосування за законопроект на ранковому засіданні в четвер, 21 вересня.

Таку думку висловив у розмові з журналістами перший заступник голови фракції БПП Ігор Кононенко, повідомляє «Слово і Діло» з посиланням на «Укрінформ».

«За нашими розрахунками, ми маємо надію, що завтра в першій половині дня, десь перед обідом, ми вийдемо на голосування за судову реформу, за кодекси», – зазначив він.

Кононенко підкреслив, що парламент уже другий тиждень, враховуючи минулий пленарний, не може завершити розгляд одного законопроекту.

Сергій КаплінНародний депутат України
Каплін запевнив, що не буде підтримувати законопроекти щодо судової реформиСказано 31 серпня 2017 р.Статус обіцянки: Виконано

Він також повідомив, що голова ВР Андрій Парубій зараз проводить переговори з деякими депутатами, авторами найбільшої кількості правок до законопроекту, з тим, щоб вони не наполягали на розгляді кожної з них.

«Щоб сьогодні, на їхній погляд (депутатів-авторів поправок – ред.), поставили найбільш важливі, з їхньої точки зору, правки, які вони хочуть озвучити в залі, щоб усе ж таки завтра в першій половині дня ми вийшли на голосування за кодекс», – наголосив Кононенко.

Нагадаємо, Верховна Рада 19 вересня почала розглядати судову реформу. Депутати розглянули тисячу з 4383 правок до законопроекту, але не підтримали жодної.


Підписуйтесь на наші аккаунти в Telegram та Facebook, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.