Суд в Києві наклав арешт на акції «Мотор Січі»

Читать на русском
Шевченківський районний суд Києва заарештував 851 994 акції Мотор Січі, які перебували на рахунках п'яти компаній, зареєстрованих на Віргінських островах і в Панамі.

Шевченківський районний суд Києва заарештував 851 994 акції «Мотор Січі», які перебували на рахунках п'яти компаній, зареєстрованих на Віргінських островах і в Панамі.

Відповідний текст постанови оприлюднений у Єдиному реєстрі судових рішень, пише «Слово і Діло».

Згідно з документом, рахунки, відкриті в депозитарній установі Драгон Капітал, заарештовані у зв'язку з провадженням СБУ за ч.1 ст.14 (готування до злочину) і ст.113 (диверсія) Кримінального кодексу України.

Встановлено, що посадові особи «Мотор Січі» продали контрольний пакет акцій іноземним компаніям, афільованим з китайською фірмою Beijing Skyrizon.

«Діючи за попередньою змовою між собою з метою ослаблення держави шляхом руйнування зазначеного підприємства як об'єкта, що має важливе народногосподарське і оборонне значення (єдине в Україні підприємство з виробництва цивільних і військових авіаційних двигунів), провели кілька угод з купівлі-продажу контрольного пакета акцій товариства на користь іноземних компаній Business House Helena, AG (Панама), Enfields Trade & Capital Corp. (Панама), Waldo Trade Ltd. (Віргінські острови), Granum Corporation (Панама), Skyrizon Aircraft Holdings Limited (Віргінські острови), Likatron Enterprises Limited (Кіпр), Ventalina Management Ltd (Невіс), які мають намір перемістити активи і виробничі потужності товариства за межі України, що призведе до його ліквідації і знищення», - йдеться в рішенні суду.

Загалом за клопотанням слідчого суд наклав арешт на продані 56,009% акцій «Мотор Січі», які забезпечували зловмисникам повний контроль над підприємством. Рішення підлягає негайному виконанню.

Раніше Генпрокуратура виявила схему розтрати на «Мотор Січі» на 350 мільйонів гривень.

Також в «Мотор Січі» заперечують звинувачення в постачаннях авіадвигунів до Росії.


Підписуйтесь на наш аккаунт в Telegram, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Поділитися:
АКТУАЛЬНЕ ВІДЕО
Підпишіться на наш канал