Порошенко назвав, що вважає найнебезпечнішим викликом для держави

Читать на русском
Порошенко назвав популізм одним із найнебезпечніших викликів для держави з наближенням виборчої кампанії.

Президент Петро Порошенко вважає популізм одним із найнебезпечніших викликів для держави з наближенням виборчої кампанії.

Про він це заявив під час виступу у четвер, 7 вересня, у Верховній Раді зі щорічним посланням про внутрішнє та зовнішнє становище України, повідомляє «Слово і Діло».

«Одним із найбільш небезпечних став виклик популізму. Популісти неначе вправні кухарі збивають вершки на хвилі об'єктивного невдоволення людей», – сказав Порошенко.

Він зазначив, що декомунізація не знищила попит на комуністичну ідеологію класової ненависті, більше того, цей попит об'єктивно посилився внаслідок соціально-економічної кризи і поглиблення розриву між багатими та бідними. Порошенко заявив, що цю електоральну нішу зайняли кілька партій із кола нещодавніх учасників проєвропейської коаліції.

Петро ПорошенкоНародний депутат України
Порошенко пообіцяв побудувати патронний заводСказано 22 серпня 2017 р.Статус обіцянки: Не виконано

«Над їхніми штабами – синьо-жовті прапори, а ось соціальні гасла запозичені з архівів КПУ та Прогресивно-соціалістичної партії. І в ролі захисників народу вони виглядають доволі переконливо, поки не зазирнеш у їхні електронні декларації», – зауважив президент.

Також Порошенко визнав, що українське суспільство незадоволене рівнем життям і владою.

«Проблеми потребують більшої уваги, ніж досягнення. Факт залишається фактом: суспільство незадоволене життям і владою. В умовах зовнішньої агресії та економічної кризи, гірких втрат і чималих матеріальних збитків відчуття справедливості загострене як ніколи. Люди неначе оголеним нервом реагують на щонайменшу неправду», – сказав Порошенко.

За його словами, внаслідок війни в Україні різко впав рівень життя.

«Недовіра до державних інститутів – нових і старих, до політиків – владних і опозиційних – переростає в глибокі зневіру, апатію й депресію. Щоб усунути цю небезпеку, ми маємо негайно дати друге дихання і боротьбі з корупцією, і економічним перетворенням ... І прибрати щонайменше підґрунтя для розмов про нібито відкочування реформ і нібито наступ контрреволюції», – наголосив глава держави.

Як відомо, Верховна Рада на пленарному засіданні 7 вересня заслуховує щорічне послання президента України Петра Порошенка про внутрішнє й зовнішнє становище країни.

Раніше політична верхівка привітала військових розвідників із професійним святом.


Підписуйтесь на наш аккаунт в Telegram, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Загрузка...