У Мінфіні розповіли, яким буде держбюджет-2018

Читать на русском
За словами Олександра Данилюка, проект держбюджету передбачає продовження децентралізації та зміцнення місцевих бюджетів.

Проект державного бюджету на 2018 рік формується відповідно до децентралізації та зміцнення місцевих бюджетів, підвищення соціальних стандартів, стимулювання промисловості й створення нових робочих місць.

Про це повідомив міністр фінансів України Олександр Данилюк у Facebook, передає «Слово і Діло».

Доходи держбюджету перевищили очікування на 10%Державний бюджет України в січні-липні отримав 447,64 мільярда гривень доходів, що на 10,3% більше бюджетного розпису на цей період і на 48,6% більше показника за аналогічний період минулого року.

За його словами, обговорення місцевих бюджетів на 2018 рік із представниками органів місцевого самоврядування, Міністерством охорони здоров'я і Міністерством освіти і науки відбулося на великій нараді.

«Обговорили механізми контролю за ефективним використанням коштів на місцях та здійснення подальшої децентралізації. Також проаналізували показники міжбюджетних відносин та обговорили інші питання, що стосуються бюджетного та податкового законодавства, формування галузевих політик», – зазначив голова Мінфіну.

Данилюк додав, що учасники зустрічі зосередили увагу на важливості створення нової формули розподілу освітньої субвенції на 2018 рік та обговорили питання впровадження нових методів фінансування первинної медичної допомоги, на яку в 2018 році передбачається направити 14,3 млрд грн.

«Бюджетні кошти – це спільна відповідальність, тому кожна копійка має витрачатися ефективно, адже це гроші платників податків», – підсумував він.

Нагадаємо, 1 серпня президент України Петро Порошенко підписав зміни до держбюджету на 2017 рік, які забезпечать фінансування важливих програм та підтримку соціально вразливих верств населення.

Очільник Мінфіну Олександр Данилюк назвав зміни до держбюджету некомпетентним втручанням.


Підписуйтесь на наш аккаунт в Telegram, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Поділитися:
АКТУАЛЬНЕ ВІДЕО
Підпишіться на наш канал
Загрузка...