Насіров vs слідство: справу «головного податківця» поставили на паузу

Читать на русском
Володимир Воляполітичний експерт

У нашій країні виключати нічого не можна, в тому числі повернення Насірова до ДФС. Особливо зважаючи на те, що були випадки, коли сторона захисту у професійному сенсі виявлялася більш фаховою, аніж сторона звинувачення.

Про це в коментарі «Слову і Ділу» розповів політолог Володимир Воля, оцінюючи ситуацію довкола розслідування справи проти екс-керівника ДФС Романа Насірова та ймовірність його повернення на керівну посаду.

«Яким насправді зараз є проміжний результат по справі Насірова – можна лише здогадуватися. Проте очевидно, що є два варіанти. Перший – обвинувачення взяло паузу. Мовляв, Насіров невиїзний, тікати він не буде. Навіть могли домовитися, аби він міг певний період перебувати в ДФС – без права підпису, звісно. Тим часом, приміром, сторона обвинувачення змогла б вийти з новими статтями», - міркує Воля.

На його погляд, цілком ймовірно, що через певний час можуть з’явитися нові звинувачення на адресу Насірова.

Експерт припустив, що наразі справа Насірова зайшла в глухий кут, тому поставлена на паузу.

Масові затримання екс-податківців: кого і за що заарештували, а кого – відпустилиОперативна ситуація з масовими затриманнями колишніх податківців: кого залишили під арештом, а кого випустили і на яких умовах? Інфографіка від «Слова і Діла».

Водночас політолог не виключає більш рішучого сценарію, оскільки, за його словами, багато домовленостей укладаються в непублічній площині.

«Можливо, Насіров дав на когось певну потрібну інформацію. Взамін від нього поступово відчепляться. Насіров – непроста фігура, і хто про що домовився чи може домовитися – буде видно далі. Наразі більш реалістичним виглядає, що по цій справі взяли паузу», - проаналізував Володимир Воля.

Результати діяльності екс-керівника фіскальної служби – в матеріалі «Як виконував обіцянки голова ДФС Насіров – результати дослідження».

Детальніше про обшуки у екс-керівників податкових органів України – в матеріалі «Масові затримання екс-податківців. Кого і за що заарештували, а кого – відпустили».


Підписуйтесь на наш аккаунт в Telegram, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Поділитися:
АКТУАЛЬНЕ ВІДЕО
Підпишіться на наш канал